E-Ticaret Nedir?                                                     

Günümüz şartlarında bilgi teknolojilerinin gelişmesiyle beraber insanların ihtiyaç ve gereksinimlerini internet sayesinde zaman, mekan ve ulaşım sıkıntısı olmadan, sanal mağazalar aracılığıyla temin etmesidir.

  • Kimler E-Ticaret Yapar? Faydaları Nelerdir?

Son kullanıcıya ürün yada hizmet satan bütün gerçek ve tüzel kişilikler E-Ticaret yapabilir. Sattığı ürünleri dünyanın her noktasına tanıtıp satabilicek düşüncede olan kişiler ve kurumlar için E-Ticaret bulunmaz bir fırsattır. Rakiplerle aynı şartlarda boy gösterilebilicek tek ortam sanal E-Ticaret platformudur. Çok büyük sermaye ve stok ihtiyacı bulunmaz. Çok fazla insane gücüne ihtiyaç olmaz. Otomatize edilmiş sistem bir çok yük ve sorumluluğu kendi üzerine alır.

  • E-Ticaret’te başarılı olmanın yolları.

1-Müşteri Memnuniyeti
2-Doğru ve güvenilir hizmet.
3-Sorunların ve problemlerin hızlı çözümü.
4-Müşteri ilgi ve yönelimlerini takip etmek.
5-Doğru yöntemlerle reklam ve google çalışmaları.
6-Ödeme kolaylıkları.
7-Hızlı Gönderi.
8-Kullanıcı dostu arayüz.

  • Sanal Pos Nedir?

SanalPos kullanıcıların internet satış siteleri üzerinden kredi kartlarıyla yapmış oldukları alışveriş yada hizmet bedelini ödemek için kullanılan ödeme sistemidir.

  • 3D Secure SanalPos Nedir?

3D secure sanal pos müşterinin alışveriş sırasında kendi bankasıyla haberleşerek bankanın müşterisinden ona ait şifre yada benzeri kişisel bilgileri istemesiyle yapılan ödeme sistemidir. 1 Temmuz 2007 itibariyle, Bankalar arası Kart Merkezinin de(BKM), 3D Secure güvenlik sistemini Sanal POS’lar için zorunlu hale getirmiştir. Daha güvenli bir ödeme sistemi aynı zamanda kredi kartlarının üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasını engellemek üzere geliştirilmiş bir sistemdir.

Örnek E-Ticaret sistemimiz


I phone 4s beyaz
1 475TL