Arama Motoru Optimizasyonu SEO
Arama motorlarının ne kadar önemli olduğu internet kullanıcılarının hareket şekli takip edildiğinde ortaya çıkmaktadır. İnternet kullanıcılarının % 72’si doğrudan bilgi
araması yapmakda ve bu sorguların % 85’i arama motorları tarafından yapılmaktadır.
Dolayısı ile web siteniz için arama motorlarında iyi bir pozisyon oluşturma internetteki başarınız için en belirleyici unsurdur!
İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasından sıyrılıp arama sonuçlarında en ön sırada bir pozisyon elde etmek için bir çok parametreye dikkat edilmesi gerekir.
İnternet Reklamcılığı ve arama motoru optimizasyonu alanında sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeye dayanarak sizler için komple bir optimizasyon paketi sunuyoruz.
Optimizasyon kapsamındaki hizmetlerimiz:
Web sitesi Optimizasyon Analizi
Arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer edinmek için öncelikle sitenin detaylı bir optimizasyon analizinden geçirilmesi gerekir. Böylelikle web sitesinin
eksikleri ve optimizasyon için yapılması gereken işlemleri belirleriz.
Web Site Optimizasyonu
Web sitenizin optimizasyon analiz sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden, resimlerin
isimlendirilmesinden ve metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişikliklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar
gidilebilir.
Arama motorlarına kayıt
Sitenizi arama motorlarına, katalog ve portallarına kayıt yapıyoruz. Kayıt işlemi arama motorlarının özelliklerine göre manuel ya da otomatik olarak yapılabilmektedir.
Detayli bir dokümantasyon ve pozisyon raporu.
Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümentasyonu.
Optimizasyon ayarı ve takibi
Arama motoru optimizasyonu sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. İndexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme ya da ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir.
Genel olarak web sitesinin yılda bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında düzeltme ya da optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.
Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında sürekli üst sıralarda kalmasını sağlamaktayız.
Arama Motoru Optimizasyon (SEO) servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız birkaç dakikanızı ayırarak 0 537 980 15 25 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.